Forbet jest jednym z najstarszych i najbardziej szanowanych bukmacherów w Europie, z ogromną bazą graczy na terenie Rosji i byłego ZSRR. Zostały założone w 1994 roku, ale dopiero w 2002 roku Forbet zrobił pierwszy krok w Internecie. Ostatnio stały się wiodącym bukmacherem w CIS, w porównaniu do innych operatorów borykających się z problemami finansowymi, są one znane za przyznawanie graczom ich wygranych naprawdę szybko. Forbet posiada licencję w Curacao i jest zarejestrowanym członkiem ESSA. Dzięki wspaniałej ofercie i niewiarygodnie wysokim kursom udało im się przykuć uwagę graczy w całej Europie.

Forbet aplikacja mobilna ma intrygującą wypłatę w wysokości 96,5% na piłkę nożną i z pewnością zaskoczy Cię szeroką gamą sportów i rynków. Możesz znaleźć 24 różne sporty i e-sporty (jak Cyberfootball i Cyberhockey), i prawie niekończące się oferty piłki nożnej. Docierają do zadziwiającej liczby prawie 600 różnych rynków na każdym wydarzeniu, wśród nich wiele alternatywnych wyborów i zakładów combo. Możesz nawet wybrać, aby monitorować gry rozpoczynające się w ciągu kilku godzin lub dni, które mogą pomóc Ci znaleźć wybrane wydarzenie jeszcze szybciej. Jeśli chodzi o sekcję live, Forbet ma dość poręczną platformę, gdzie jest bardzo łatwy w nawigacji i obstawiania zakładów. Dodatkowo można również postawić na Azjatyckie utrudnienia w wyniku końcowym oraz w sumie goli.

Forbet oferuje 21 różnych metod płatności, Od e-portfeli, kart debetowych/kredytowych po różne lokalne systemy płatności. Najważniejsze jest to, że wszystkie wypłaty mogą być zrealizowane w ciągu 3 godzin, jeśli korzystasz z internetowych metod płatności. Zakłady na Forbet można obstawiać za pośrednictwem różnego rodzaju urządzeń, urządzeń stacjonarnych lub mobilnych, a także aplikacji mobilnej. Jeśli nie masz ochoty na zakłady sportowe, możesz spróbować swoich sił w grach telewizyjnych Forbet, w doskonałej sekcji kasyna lub obstawiać gry wirtualne i kupon Toto.

Chociaż obecnie nie rozdają żadnych bonusów powitalnych w zakładach sportowych, nadal będzie można znaleźć specjalne promocje zakładów sportowych. Istnieje również duża liczba ofert w kasynie i częste zwiększa kursy na wybranych meczach piłki nożnej.

Zakład sportowy współpracuje z Forbet i EWS-FIFA i jest liderem w walce z oszustwami i ustawiania meczów. Warto również zauważyć, że Forbet był sponsorem Euroleague Final Four 2016 i jest stałym partnerem Euroleague.